Zobrazit přehled produktů
+420 702 006 900 Prodej bezpečných a odolných kufrů

NANUK - Voděodolné pouzdro Nano 310 - čiré

Fotografie se může lišit podle vybrané velikosti či výplně

NANUK - Voděodolné pouzdro Nano 310 - čiré

Odolné pouzdro NANUK Nano 310 je voděodolná a prachotěsná schránka kapesní velikosti, která ochrání vaše cennosti a drobnou elektroniku i při cestování v extrémních podmínkách.
900 Kč 958 Kč 744 Kč bez DPH
Dostupnost: 1 až 3 dny
Kód: 310-0011
EAN: 666365013651
Výrobce: NANUK
Omlouváme se, ale produkt není momentálně v prodeji. Pokud nám na sebe zanecháte email, dáme Vám vědět ihned, jak bude zboží naskladněno a opět v prodeji.
Popis

Odolné pouzdro NANUK Nano 310 je voděodolná IP65 a prachotěsná schránka kapesní velikosti, která ochrání vaše cennosti a drobnou elektroniku i při cestování v extrémních podmínkách.


NANUK Nano série jsou kapesní voděodolné a prachotěsné schránky vyrobené z odolného polykarbonátu, které jsou vhodné pro uložení cenností a drobné elektroniky například při vodáckých výletech, horských túrách, apod.

Zavírání na systém PowerClaw zajišťuje, že se schránka nechtěně neotevře a společně s vnitřní síťkou a pogumovanými plochami zajišťuje bezpečí vašich cenností. Venkovní systém Smartstrap umožňuje připevnění pouzdra například na pásek nebo na karabinu.

Série Nano je standardně dodávaná celkem v 7 barevných provedeních.

Vnitřní rozměry:

 • délka 131 mm
 • výška 77 mm
 • hloubka 28 mm

Vnější rozměry:

 • délka 149 mm
 • výška 110 mm
 • hloubka 43 mm

Objem:

 • 0,3 l

Hmotnost:

 • 0,2 kg

Funkce:

 • zavírání na PowerClaw system
 • voděodolnost IP65
 • vnitřní ochranná síťka zabraňující pohybu věcí
 • tlakový ventil pro vyrovnávání tlaku
 • pogumované plochy chránící pouzdro při nárazech
 • Smart Strap umožňující připnutí na pásek nebo karabinu
 • odolné lisované těsnění

Na všechny produkty NANUK Case se vztahuje doživotní záruka.

Odolné kufry a pouzdra NANUK jsou vyráběny v Kanadě a jejich výroba, zpracování a testování podléhá těm nejvyšším standardům.

POWERCLAW ARETAČNÍ SYSTÉM

PowerClaw aretační systém (patentováno v US pod číslem 8,297,464) je používán na všech kufrech NANUK a byl vyvinut tak, aby kufr zůstal uzavřen i během nejtěžších misí. Západky PowerClaw kufr pevně uzavřou pomocí tlakové síly, zatímco integrovaný uzávěr zamezuje otevření kufru během přepravy nebo pádu. Konstrukce z polykarbonátu zajišťuje, že veškeré předměty zůstanou bezpečně uvnitř kufru bez ohledu na to, kam vás cesty zavedou.

OCHRANNÁ SÍŤ

Každé pouzdro ze série NANUK NANO je vybaven ochrannou síťkou, která usnadňuje organizování obsahu v pouzdře. Ukládejte si snadno hotovost, karty, klíče i důležité dokumenty a eliminujte riziko odření vašich cenností o spodní část pouzdra NANO. Tato pružná gumová tkanina šetří drahocenný prostor a působí jako funguje jako měkká výstelka pro oddělení obsahu vašeho pouzdra. V souladu s myšlenkovým nastavením společnosti NANUK se dá ochranná síťka snadno odstranit a jednoduše tak přizpůsobit aktuálním potřebám. Intuitivní systém uchycení síťky na 2 háčky umožňuje snadné částečné oddělení pro vložení předmětů. 2 spodní upevňovací šrouby umožňují síťku zcela vyjmout.

CHYTRÝ POPRUH SMARTSTRAP

Chytrý popruh SmartStrap je používaný u pouzder NANUK NANO a umožňuje bezproblémový přechod mezi režimy nošení. Pomocí popruhu SmartStrap dokážete své pouzdro NANO rychle připevnit na jiné zavazadlo, na popruhy, zápěstí či rukojeť většího kufru. Tlačítko rychloodepínání a více upevňovacích bodů usnadňují rychlé změny režimu nošení pouzdra. Informace pro režim nošení na zápěstí a další jsou k nalezení ve videu SmartStrap.

TVAROVANÁ TĚSNĚNÍ

Pouzdra NANUK NANO odpovídají stupni odolnosti dle IP65, který udává voděodolnost všech těchto pouzder. Voděodolnost je důležitá pro všechny profesionály, kteří potřebují chránit své přístroje a cennosti i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách. Tvarovaná těsnění a konstrukce pouzdra chrání uložené předměty proti poškození vodou či prachem. Stupeň odolnosti dle IP65.

VENTIL PRO VYROVNÁVÁNÍ TLAKU

Pouzdra série NANUK NANO odpovídají stupni odolnosti dle IP65 a poskytují tak odborníkům odolnost proti vodě, která je potřebná pro uchování citlivých předmětů v bezpečí i v těch nejhorších povětrnostních podmínkách. Voděodolný design ochrání vaše zařízení před poškozením vodou a vniknutím prachu. Stupeň odolnosti dle IP65.

Polykarbonátová ochrana

NANUK používá pro výrobu svých kufr a pouzder nárazu-vzdorné materiály schopné ochránit i nejcitlivější elektroniku před rozbitím při nechtěných pádech i nárazech. Každá skořepina pouzder NANO je vytvrzená vstřikovanou polykarbonátovou pryskyřicí pro maximální ochranu před nárazem. Santoprenové gumové nárazníky poskytují větší přilnavost na mokrém povrchu a zabraňují poškrábání hladkých povrchů.

OKA NA PÁSEK

Šest různých upevňovacích bodů NANUK NANO dává uživateli nekonečné množství možností upevnění. Čtyři menší oka podél přední a zadní části pouzdra fungují jako jednoduché úchyty pro připojení malého popruhu SmartStrap Zároveň ale fungují i pro řadu dalších možností připevnění včetně karabin, lezeckých ok, přezek, apod. Protáhněte svůj pásek nebo popruh skrz zalisovaná oka, abyste měli své pouzdro NANO vždy po ruce. Ať už potřebujete připevnit své pouzdro NANO na kajak nebo neopren, NANUK vám poskytuje řešení.

Parametry
Váha 200 g
Vnitřní šířka 7.7 cm
Vnitřní hloubka 2.8 cm
Vnitřní délka 13.1 cm
Vnější šířka 11 cm
Vnější hloubka 4.3 cm
Vnější délka 14.9 cm
Vnitřní hloubka víka 0.6 cm
Vnitřní hloubka kufru bez víka 2.2 cm
Výrobce NANUK cases
Teplotní maximum +60 °C
Teplotní minimum -29 °C
Certifikáty a atesty IP65, ATA 300, ASTM D4169, MIL-STD-810F
Plovatelnost 0.25 kg
Certifikace ASTM D-4169 DC-18, IP65, ATA, MIL-STD-810F
Použití kufru Outdoor
Vlastnosti Nárazuvzdorný, Prachotěsný, Odolá teplotám -29/+60
Velikost kufru Mikro pouzdra

Naposledy jste si prohlédli

Doprava ZDARMA

při nákupu od 15 000 Kč

Benefity

Pro všechny zákazníky

+420 702 006 900

zákaznická podpora